KAXL – ruční nářadí a zahradní technika Šenov

S naším nářadím se každý vyřádí

Kutilové i profesionální řemeslníci nás už znají. Jsme mladá dynamická firma, jež se od začátku svého podnikání zaměřila na prodej zahradní techniky a dodává také elektrické ruční nářadí. Naše zkušenosti z prodeje jsme pak využili při výrobě vlastního zboží KAXL a sportovního vybavení KAXL sport.

  • Dukelská 589
  • Šenov u Nového Jičína
  • 742 42
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Aku nářadí Elektrické nářadí Zahrada Svítidla


Ruční nářadí pro kutily i profíky

Naše firma se od svého počátku specializovala na internetový prodej ručního elektrického nářadí pro profesionální řemeslníky i domácí kutily. Tomu odpovídá i šíře naší nabídky, ve které naleznete všechny přední světové značky MILWAUKEE, FERM, EXTOL, KITO, KNIPEX, FISKARS nebo RYOBI. Od roku 2011 jsme rovněž začali vyrábět vlastní ruční nářadí na dřevo i další materiály KAXL tools. Do této značky jsme vložili všechny poznatky získané během obchodování s ručním nářadím, a tak vykazuje stejné kvality jako náš další sortiment.

Zahradní technika

Od začátku podnikání patřila k našim zájmům také zahradní technika, proto i nyní nabízíme širokou nabídku nejrůznějších zahradních strojů a zařízení. Na našich stránkách naleznete bohatý výběr čerpadel, ručního nářadí, řetězových pil, koleček či vozíků, křovinořezů, foukačů a sekaček či drtičů odpadu. Pro náš obchod vybíráme jen tu nejkvalitnější zahradní techniku BOSCH nebo FORTUM a GÜDE.

Sportovní vybavení a doplňky

Se zvětšujícím se okruhem zákazníků jsme se rozhodli vyjít jim vstříc a rozšířit naši nabídku o další doplňkový sortiment. Proto u nás zakoupíte také svítidla, hračky, doplňky do domácnosti i sportovní vybavení. Od roku 2011 jsme začali vyrábět i vlastní sportovní zboží pod značkou KAXL sport, ve které se snažíme kombinovat vysokou kvalitu za rozumnou cenu.

Obchodní podmínky a půjčovna

Provozujeme maloobchodní i velkoobchodní prodej a veškeré naše nabízené produkty držíme skladem, abychom je mohli ihned expedovat svým zákazníkům. Zároveň nabízíme také zapůjčení nářadí a zahradní techniky pro domácnosti i firmy a zajišťujeme záruční i pozáruční servis.

Otevírací doba

  • Po 7:3012:00 12:3016:00
  • Út 7:3012:00 12:3016:00
  • St 7:3012:00 12:3016:00
  • Čt 7:3012:00 12:3016:00
  • 7:3012:00 12:3016:00
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.